top of page

Podmínky rezervace

Povinný závěrečný úklid dle velikosti apartmánu

Poplatek za pobyt ve výši 1,90 EUR na osobu (od 14 let) se platí za osobu a den - není zahrnuto k zaplacení při příjezdu

Při rezervaci si vás žádáme o vklad ve výši 30%, který je splatný bankovním převodem

IBAN IBAN IT83Y0306958243100000002358

Rezervované apartmány jsou k dispozici od 15:00. den příjezdu a v den odjezdu požádáme o uvolnění bytu do 10.00 hodin. Vezměte prosím na vědomí, že v červenci / srpnu jsme si pronajali apartmány pouze od soboty / soboty (stejně jako během důležitých svátků v prosinci a v behem praydnin.

Děti v ložnici rodičů od 0 do 3 let zdarma

Náš dům je nekuřácký.

 

Služby v ceně:

Ložní prádlo, ruční a kuchyňské utěrky

Nádobí, příbory, pánve, pánve na smažení

Prádlo se mění každý týden

Energetické poplatky

Parkování

na vyžádání garážové stání 20 €

Wi-Fi internet

Dětská postýlka s ložním prádlem

 

 

Zrušení rezervace:

Zrušení: "Zrušení" je nepříjemné pro všechny zúčastněné strany. Ale věci se stávají, a proto doporučujeme pojištění storna. Doporučujeme evropské cestovní pojištění proti havarijním škodám ("HGV-Stornoschutz der Europäischen Reiseversicherung").

 

Storno podmínky: Zrušení více než 50 dní před očekávaným příjezdem jsou zrušení nebo modifikace zdarma. Zrušení 50- 30 dnů před plánovaným příjezdem bude použita k uhrazení záloha.  30 až 14 dní před příjezdem bude účtováno 50%  z celkové částky, 14- 1 den před očekávaným příjezdem účtujeme 80%. Obecně se snažíme pochopit, co se týče zrušení, ale obecné normy EU se používají při zrušení rezervací bytů. 100% z celkové ceny za balíček bude účtováno za předčasný odjezd, opožděný příjezd nebo nedoručení. Doporučujeme vám, abyste si vzali cestovní pojištění pro případ storna "Ochrana proti stornování HGV", na požádání vám pošleme nějaké informace (můžete také najít odkaz na vašem webu).

bottom of page